14.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Çifti senzacion i TikTokut, 24-vjeçari model që u martua me 61-vjeçaren Cheryl McGregor thotë se po përpiqen të bëjnë një fëmijë

Një gjyshe 61-vjeçare dhe bashkëshorti i saj i ri, 24 vjeç, kanë njoftuar se po planifikojnë të kenë fëmijën e tyre të parë së bashku përmes një nëne surrogate – pavarësisht diferencës së tyre 37-vjeçare në moshë.

Influenceri Quran McCain dhe gruaja e tij, nëna e shtatë fëmijëve, Cheryl McGregor, nga Roma, Gjeorgjia, u takuan për herë të parë në vitin 2012 ndërsa të dy punonin në restorantin e ushqimit të shpejtë “Dairy Queen”, kur ai ishte vetëm 15 vjeç.

Por ndjenjat romantike lulëzuan shumë më vonë. Ata humbën kontaktin, por u rilidhën në vitin 2020 kur kujdestari i Quran pa Cheryl-in duke punuar si arkëtare në një dyqan, shkruan DailyMail.

Shkëndijat fluturuan menjëherë mes çiftit dhe ata filluan të takoheshin. Ata u martuan vitin e kaluar dhe tani janë gati të zgjerojnë familjen.

Cheryl ka tashmë shtatë fëmijë dhe 17 nipër e mbesa, por çifti tha se “ndjehen se meritojnë të kenë fëmijët e tyre”.

“Ne u martuam në shtator të vitit 2021, dhe u bënë disa muaj që jemi gati të krijojmë një familje”, tha Quran.

“Cheryl është 61 vjeçe dhe ka shtatë fëmijë dhe 17 nipër e mbesa tashmë, por ne mendojmë se meritojmë fëmijët tanë”, tha modeli i martuar me 61-vjeçaren.

Dyshja u përpoqën të bënin fëmijë me shtatzëni natyrale, por për shkak të moshës së Cheryl, ata vendosën t’i drejtoheshin zëvendësimit ose birësimit.

“Ne preferojmë zëvendësimin, megjithatë, kemi parë shumë njerëz të përfshirë në komplikime ligjore shumë kohë pas lindjes së fëmijës”, vazhdoi Quran.

“Ne po kërkojmë një nënë surrogate të mirë, e cila është e gatshme të nënshkruajë një kontratë që të mos ketë asnjë lidhje me fëmijën pas lindjes së tij”, thanë çifti.

“Ne nuk duam që njerëzit të përpiqen të kenë një fëmijë për ne për përfitime financiare, ne nuk jemi aq të prirur financiarisht”, theksuan ata.

“Me birësimin, ne jemi duke kërkuar për një fëmijë dyracor, në mënyrë që fëmija të dijë dhe të thotë: ‘Unë kam prindër gjysmë me ngjyrë dhe gjysmë të bardhë’, kështu që ai [ose ajo] do të ndjente se ne jemi prindërit e tij të vërtetë”.

“Të dyja vajzat e Cheryl-it kanë kryer histerektomi vitet e fundit, përndryshe ato do të ishin alternativa më e mirë për të qenë sa më pranë një fëmije biologjik”, tha modeli Quran McCain.

Meqenëse Cheryl është shumë më e vjetër se Quran, ata e dinë se ai mund të duhet të rrisë fëmijën e tyre i vetëm diku dhe janë të përgatitur për këtë.

“Ne e kuptojmë se unë mund të mos jem atje për aq kohë sa është Quran, por kam besim në të”, shpjegoi 61-vjeçarja Cheryl.

“Nëse nuk jam këtu, ai mund ta bëjë. Ai do të jetë një baba i shkëlqyer, ai është një i rritur i përgjegjshëm. Kisha çdo grimë besim se ai mund ta rriste fëmijën tonë dhe ta bënte shumë mirë”.

“Familja jonë është gjithashtu shumë mbështetëse për vendimin tonë për të pasur fëmijë, në fillim ata hezituan për të njëjtat arsye”.

“Megjithatë, tani pesë nga fëmijët e mi e kanë pranuar këtë ide dhe vjehrra ime dhe unë bëjmë video së bashku”, tha 61-vjeçarja.

Cheryl dhe Qurani pohojnë se jeta e tyre seksuale është fantastike dhe ata kanë kimi të madhe – pavarësisht se ai është më i vogël se një nga fëmijët e saj dhe ajo është vetëm gjashtë vjet më e vogël se gjyshja e tij.

Menjëherë pasi çifti filloi të takohej, ata filluan të publikojnë video të tyre në TikTok dhe tani janë bërë sensacion në këtë platformë për shkak të diferencës së tyre në moshë gati prej katër dekadash.

Dasma e tyre intime u transmetua drejtpërdrejt në aplikacion dhe u shikua nga mijëra fansa të tyre.

Dyshja krijoi gjithashtu një llogari në “Only Fans”, për publikimin e materialeve më private.

Cheryl dhe Quran urrehen shumë në mediat sociale për shkak të marrëdhënies së tyre jokonvencionale – por kjo nuk i pengon ata.

“Njerëzit në rrjetet sociale kanë shumë urrejtje për ne, ata thonë se po takoj gjyshen time”, deklaroi Quran.

“Unë nuk jam, ajo është më e re se gjyshja ime, nuk dallojmë nga asnjë çift tjetër, dashuria është dashuri”, shtoi ai.

“Ne kemi shumë urrejtje, por kjo nuk na pengon. Në fund të fundit, ne ende e kemi marrë njëri-tjetrin dhe kjo është e gjitha që ka rëndësi”.

“Pavarësisht se çfarë thonë apo bëjnë, nuk mund të na dëmtojë. Ne e dimë se gjërat që ata thonë nuk janë të vërteta dhe ata e besojnë atë, na vjen keq për ta”.

“Ne jemi të lumtur dhe pavarësisht se çfarë thonë ata, ne nuk do të shmangemi nga kjo”.

Në një intervistë të mëparshme, Quran shpjegoi se Cheryl ‘ka një shpirt dhe zemër shumë të re’.

“Unë mendoj se keqkuptimi më i madh është se unë jam duke e përdorur atë ose duke pritur të më nënshtrohet testamenti”, tha ai.

“Ne u kurorëzuam në një nivel shpirtëror. Pavarësisht situatës, ne thjesht kemi një atmosferë të caktuar që lidhet sa herë që jemi rreth njëri-tjetrit”.

Cheryl shtoi: “Është ndryshe, është e mahnitshme, ai është shumë i dhembshur për mua dhe mendoj se është për shkak se ai është një burrë më i ri”.

“Nuk mund ta kisha këtë lidhje me askënd tjetër, ai është shumë emocional dhe kjo është diçka me të cilën nuk jam marrë kurrë – të gjithë ishin të zemëruar dhe ai është emocional në një mënyrë të mirë sepse më tregon se kujdeset vërtet”.

“Ka vetëm diçka mes tij dhe meje që nuk e kisha menduar kurrë se do të ishim së bashku kështu, ai është thjesht një person i mrekullueshëm”.

“Ka një lloj tjetër kimie me të edhe pse është më i ri, ne kemi shumë kimi për shkak të gjërave që kemi kaluar dhe kjo na afron më shumë”, deklaroi gjyshja 61-vjeçare.

Për sa i përket jetës së tyre seksuale, Quran ka thënë: “Ajo bëhet gjithnjë e më e mirë çdo herë. Është shumë normale, nuk është e zakonshme, por për mua është e mahnitshme”.

“Ajo e di se çfarë po bën – kjo është pjesa më e mirë!”, ka thënë Quran.

Fatkeqësisht, Quran tha se asnjë nga familja e Cheryl-it nuk e ‘pranonte’ lidhjen e tyre në fillim.

“Të gjithë menduan se po bënim shaka ose mendonin se të gjitha ishin lojëra”, pranoi ai. “Disa nga shtatë fëmijët e saj u kthyen kundër saj për shkak të lidhjes së saj me një burrë më të ri me ngjyrë”.

“Ajo ishte shumë e lënduar. E lëndoi kjo sepse ajo i rriti ata që të mos ishin të tillë”.

Megjithatë, kjo nuk i ndau. Cheryl përfundoi: “Mos kërkoni dashurinë sepse ajo do t’ju gjejë, sepse unë nuk po kërkoja dashurinë dhe ajo më gjeti dhe është e mahnitshme”.

Related posts

Jeff Bezos dhe Leonardo DiCaprio janë miq të mirë, pavarësisht videos virale të bashkëshortes së tij

admin

Konflikti i javës/ Donaldi-Ilirit: Ishte tendencioze. Tregon çfarë e preku më shumë

admin

Dua Lipa nderohet me çmimin “Artistja e shquar e vitit 2021” në Distinguished Leadership Awards – flet me krenari edhe për Kosovën

admin