30.6 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Çifti i njohur bëhen prindër të një djali

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të dytë.

Këngëtarja Ashlee Simpson dhe aktori Evan Ross janë bërë përsëri prindër.

Ndërsa Ashlee llogarinë e saj në Instagram, njoftoi për ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre që i lanë emrin Ziggy Blu.

“10-29-2020 Ziggy Blu Ross. Vogëlushi jonë i ëmbël ka ardhur! Jam në qiellin e shtatë, jemi shumë të bekuar”, shkroi Ashlee në postimin e saj.

Çifti janë prindër të një vajze 5 vjeçare, ndërkaq Ashlee ka edhe një djalë 11 vjeçar me ish bashkëshortin, Pete Wentz.

Related posts

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

admin

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

admin

“Unë votova”, ndjekësit kanë një pyetje për Kim Kardashian pas kësaj fotoje

admin