22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Chrissy Teigen tregon se ka transplantuar qimet e vetullave

Chrissy Teigen duket se i kishte vënë syrin vetullave më të plota.

Të dielën, modelja 35-vjeçare postoi në Instagram Stories për të zbuluar se ajo i ishte nënshtruar një operacioni për transplantin e vetullave.

“Unë kurrë nuk përdor grim nëse mund ta shmang, kështu që isha shumë e emocionuar për këtë operacion të transplantimit të vetullave”, shkroi ylli krahas një fotoje të vetullave të saj të reja, duke shpjeguar se procesi përfshin transplantimin e “qimeve nga pjesa e pasme e kokës” për të krijuar vetullat më të plota.

“Pak e errët nga lapsi, por është aq e lezetshme sa të kesh përsëri vetullat”, shkroi ajo një tjetër video të rezultateve “të çmendura”.

Ajo gjithashtu ofroi një këshillë paralajmëruese për adoleshentët, duke i paralajmëruar ata që “të mos i shkulin vetullat të gjitha si unë”.

Kirurgu plastik i fytyrës Dr. Jason Diamond, të cilin Teigen e etiketoi në Instagram Story së bashku me Dr. Jason Champagne, ripostoi një foto të vetullave të saj të përfunduara , duke shpjeguar më tej se “Transplantimi i vetullave është një procedurë ku biem dakord reciprokisht për formën, densitetin, etj”.

Është larg nga hera e parë që Teigen i ka besuar Dr. Diamond. Në shtator, Teigen iu nënshtrua thikës për të hequr dhjamin nga faqet e saj.

Ajo gjithashtu foli për marrjen e botoksit në sqetulla në gusht të vitit 2019, duke shpërndarë një video të doktorit duke i injektuar nënsqetullat e saj për të minimizuar djersitjen. /Telegrafi/

Related posts

E ndjen mungesën e familjarëve, Beatrix Ramosaj emocionet dhe nisë të qajë në Big Brother VIP

admin

Jetë luksi: Loredana Zefi për vetëm një byzylyk shpenzon mbi 60 mijë euro

admin

Kardashian family terrify Justin Bieber, Travis Scott and other stars with iconic prank

Lea Musliju