23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Sport

Chelsea prezanton fanellat mysafire për edicionin e ri

Chelsea ka prezantuar edhe fanellat e dyta, apo ato mysafire për edicionin e ri.

Gjiganti anglez të parat i kishte prezantuar në fund të edicionit të kaluar, por fanella e dytë kishte mbetur enigmë për tifozët e tyre deri më tani. Kampioni në fuqi i Evropës i ka dhënë fund pritjes së tifozëve dhe tanimë ka bërë publike fanellat e reja mysafire.

Londinezët kanë befasuar të gjithë, pasi fanella e dytë do të jetë ngjyrë e verdhë. Tanimë fanellat kanë dalë në shitje, derisa përveç ngjyrës së verdhë që dominon aty ka edhe vija të zeza.

Chelsea edhe më parë ka praktikuar fanellat me ngjyrë të verdhë.

Related posts

Vendimi i qëlluar Carlo Ancelottit për David Alaban – do të luajë vetëm në qendër të mbrojtjes si pasardhës i Sergio Ramos

Admin

Bamirësia e madhe e Thomas Tuchel – djali i shtëpiakes së tij kishte problem me zemër, trajneri pagoi operimin dhe pastaj iu bleu edhe një shtëpi në Filipine

Admin

Koeman zbulon detaje të një bisede me Laportan në qershor: Më tha se nuk ka besim në mua, do të kërkonte trajner

Admin

Raiola: Pogba mund të kthehet te Juventusi, te ‘Zonja e Vjetër’ kanë keqardhje që nuk e morën Donnarumman

Admin

Zhurma e deleve e zgjonin herët në mëngjes – Ronaldo ndërron shtëpi menjëherë pas kthimit te Manchester United

Admin

Eksperti britanik për menaxhimin e fushave, Dean Gilasbey, inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” – sugjeron riparimin e saj

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com