DailyNews.mk
Sport-al

Chelsea po planifikon lëvizje drejt Paulo Dybala

Chelsea nuk ka mbyllur hesapet sa i përket përforcimeve.

Emra si Timo Werner, Kai Havertz e Ziyech përforcuan Chelsean gjatë kësaj merkatoje, por aspekti ofensivë mund të marrë edhe më shumë finesë.

Sipas ‘Tuttomercatoweb’, ‘Blutë’ janë duke treguar interesim për yllin e Juventus, Paulo Dybala.

Argjentinasi është në bisedime për kontratë të re me ‘Zonjën e Vjetër’, kontratë që mund ta mbajë atë në Torino deri në vitin 2025, por Chelsea po monitorojnë situatën, në rast se marrëveshja dështon.

Raportimet bëjnë të ditur se Chelsea synoi edhe Lautaro Martinez këtë verë, por lojtari nuk tregoi interesim.

Related posts

Mourinho kritikon Fernandesin: Në dy ndeshjet e fundit ai nuk ishte aty

Lea Musliju

“Euro 2020” vazhdon me dy derbi, kryesorja Çeki – Angli

Lea Musliju

Uells – Danimarkë, ndeshja tjetër e fazës 1/16 për “Euro 2020”

Lea Musliju

De Bruyne shpallet lojtari i ndeshjes Finlandë – Belgjikë

Lea Musliju

Danimarka kualifikohet tutje dhe e eliminon Rusinë nga “Euro 2020”

Lea Musliju

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More