2.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Ceferin i telefonon të gjithë presidentët që ishin në Superligë, përpos Agnellit

Presidenti i UEFA-së, Aleksandr Ceferin ka telefonuar të gjithë presidentët e përfshirë në Superligën Evropiane, përpos të Juventusit, Andrea Agnelli.

Lidhja mes tyre nuk është fare e mirë, me Ceferin që tha ‘Agnelli është gënjeshtari më i madh që kam parë ndonjëherë’.

Ceferin të martën dhe mërkurën ka kontaktuar të gjithë presidentët që ishin të pranishëm në Superligë, me të cilët diskutoi.

Sipas Corriere della Sera, Agnelli asnjëherë nuk është kontaktuar nga presienti i UEFA-së pas tensionit të madh mes dyshes.

Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge gjithashtu ka vendosur të mos kontaktojë me Agnellin, por beson që duhet të bëhet dialogu.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com