10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk

Category : uncategorized-mk

Фановите на „Слом“ убедени дека знаат кој е убиец по шокантниот пресврт во третата епизода

Admin
Серијата „Слом “ (The Undoing) ги зафати гледачите од двете страни на Атлантикот веднаш откако слета на „ХБО“ и „Скај“ минатиот месец, коментираат таблодите. Мини-серијата...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More