24.8 C
Skopje, NM
25/06/2021
DailyNews.mk

Category : Шоубиз

Шоубиз

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju
Марија Шарапова ја објави својата свршувачка со британскиот дилер на уметнички дела Александар Гилкс, кој е близок со кралското семејство. 33-годишната пензионирана руска суперѕвезда во...
Шоубиз

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju
Една од најголемите холивудски sвезди проговори за заканата на Том Круз кон екипата на „Невозможна мисија“ и застана во одбрана на својот колега. На радио-емисијата...
Шоубиз

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju
Добитничката на „Греми“ Карди Би во понеделникот сними сензуално видео со забавено движење во чест на 29. роденден на нејзиниот сопруг Офсет. Но, наместо да...
Шоубиз

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju
Пејчката и претприемачка Ријана е во целосен промо модус за нејзиниот бренд „Фенти бјути“. Поп-ѕвездата а сега многу успешна деловна жена, во понеделникот се огласи...
Шоубиз

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju
Во новото интервју за британски „Гардијан“, објавено во неделата, холивудскиот актер Џорџ Клуни ја резимираше 2020 година и не се обиде да ублажи колку беше...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More