15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Carlo Ancelotti, trajneri më i mirë i muajit shtator në Premierligë

Carlo Ancelotti ka fituar çmimin e trajnerit të muajit në Premierligë.

Italiani e ka nisur furishëm sezonin e ri me Evertonin e ri.

Skuadra nga Liverpool në katër xhirot e para ka regjistruar katër fitore.

Kjo falë punës së Ancelottit, i cili edhe ka bërë transferime të qëlluara këtë verë.

Në xhiron e ardhshme, Everton në shtëpi pret rivalët lokal, skuadrën e Liverpool.

Related posts

Fabregas në përkrahje të Enrique: Edhe në Euro 2008 Spanja nuk ftoi lojtarë të rëndësishëm, pastaj e dimë çfarë ndodhi

Lea Musliju

ZYRTARE: Mostovoy rezulton pozitiv me COVID-19, Russia e zëvendëson me Yevgenyev në “Euro 2020”

Lea Musliju

Stadiumet nikoqire të “Euro 2020”

Lea Musliju

Ronaldo për “Euro 2020”: Nuk premtoj asgjë, por jemi këtu për të fituar

Lea Musliju

Turqia – Italia, formacionet e mundshme

Lea Musliju

Mancini: Jam optimist dhe i sigurt, më vjen keq për Sensin dhe Pellegrinin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More