30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Jo shpesh hasim në një destinacion për blerje që mund të përmbushë të gjitha nevojat e sezonit tonë në një vend. Shpesh duhet të kërkojmë më shumë për blerjen e duhur, në vende të ndryshme.

Por, si lehtësim mund të jetë nëse i dini saktësisht se cilat janë trendet, kështu fokusoheni më lehtë në blerjet e duhura.

Si zakonisht, ngjyrat më të njohura do të jenë: e bardha, bezha, karamel, e kaltër kobalti dhe hiri.

Çizmet do të jenë me gjatësi deri te gjuri ose të shkurtra, ndërsa çantat nuk do të jenë me ndonjë stil të ngarkuar, por të thjeshta.

Më poshtë gjeni trendet kryesore të çantave dhe çizmeve:

A SHINY FICELLE POROSUS CROCODILE BIRKIN 30 WITH GOLD HARDWARE | HERMÈS, 2010 | 21st Century, bags | Christie's
A VERT CHARTREUSE CLÉMENCE LEATHER BIRKIN 30 WITH PALLADIUM HARDWARE | HERMÈS, 2006 | 21st Century, bags | Christie's
A GOLD EPSOM LEATHER BIRKIN 30 WITH PALLADIUM HARDWARE | HERMÈS, 2019 | 21st Century, bags | Christie's
Rugged-Sole Leather Boots - Black - Shoes - ARKET WW

Related posts

Dr. Maja Mojsova: Ndërgjegjësimi dhe edukimi për dhurimin e organeve shpëton jetë njerëzish

Admin

Media ruse “Regnum”: NATO po e largon Rusinë nga Ballkani Perëndimor

NEFAIL EMINI

Qerim Panariti dhe një leksion gazetarisë së sotme shqiptare

Admin

Ylli i Bayern Munich do të mungojë ndaj Lazios

Lea Musliju

Во САД извршени рекорден број егзекуции од 1800 година

Admin

Лајчак: Разговорите меѓу Белград и Приштина продолжуваат следната година

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More