23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Butrint Imeri po vjen me një baladë, ndan disa sekuenca nga kënga e re

Butrint Imeri ka paralajmëruar një prurje të re.

Me anë të një postimi në Instagram këngëtari i njohur Butrint Imeri tha se shumë shpejt diçka e re po vjen për publikun.

Butrinti solli “Dale” pak javë më parë dhe tashmë ai po shijon suksesin e madh të saj.Video Player00:0000:15

Ai përmes disa videove të postuara në profilin e tij të Instagramit tha se po sillte diçka të re dhe dukej mjaft i gëzuar me punën që ai dhe Qelik Lipa kanë bërë./Lajmi.net/Video Player00:0000:09Më shumë nga interneti

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More