16.9 C
Los Angeles
December 7, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Britney Spears vjen me një ndryshim në pamje pasi u lirua nga kujdestaria 13-vjeçare

Pas një kujdestarie 13-vjeçare që ia kontrollonte vendimet personale, profesionale dhe financiare dhe disa vite betejash ligjore, Britney Spears më në fund është e lirë.

Menjëherë pas publikimit të lajmit, këngëtarja postoi një video virale të fansave të saj duke festuar dhe kërcyer në rrugë.

Krahas postimit emocionues, ajo shkroi: “O Zot i dua aq shumë fansat e mi sa është çmenduri! Unë mendoj se do të qaj pjesën tjetër të ditë! Dita më e mirë ndonjëherë! #FreedBritney”.

Më pas, ajo e vazhdoi postimin e saj me një seri fotografish të mrekullueshme, të cilat përfshinin atë duke rifreskuar flokët me një nuancë të re bionde.

https://www.instagram.com/p/CWMpXcsp6az/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërsa pamja nuk është një ndryshim drastik, ngjyra e flokëve të Britney është rritur nga bionde platin në një bionde më të butë që kombinon tonet e ngrohta dhe të ftohta – perfekte për dimër. 

https://www.instagram.com/p/CWMs_zOpk2E/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Robini konfirmon romancën me Marigona Krasniqin

admin

Hero brenda fushe dhe jashtë saj – Ronaldon ndihmon Pink për fëmijët në nevojë

admin

How DJ Fat Tony saved 2020 with his Instagram

Lea Musliju