19.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Britney Spears renditet si personi më me ndikim në botë

Ikona e muzikës pop, Britney Spears, ka zënë vendin e parë.

Bëhet fjalë për një sondazh të realizuar nga TIME, bazuar në votat e lexuesve të tyre.

Në sondazhin për listën vjetore të njerëzve më me ndikim, biondja mori 1.8 milionë vota.

Britney Spears (Foto: Getty Images)

Autorja e “Oops!…I Did It Again” ka qenë fokus i mediave kohët e fundit pasi foli hapur kundër kujdestarisë 13-vjeçare të babait të saj.

Britney e cilësoi marrëveshjen si abuzive dhe tanimë duket se është vetëm një hap larg drejt lirisë. Babai i saj, Jamie, ndërkohë ka dorëzuar në gjykatë kërkesën për t’i dhënë fund kujdestarisë edhe pse ai pretendon se çdo veprim i tij ka qenë në funksion të mirë të së bijës.

Punonjësit e kujdesit shëndetësor ndoqën Spears në vendin e dytë me 3.1% të votave, zhvilluesit e vaksinave në vendin e tretë, në të katërtin grupi BTS dhe në të pestin Simone Biles.

Britney Spears (Foto: Instagram)

39-vjeçarja këto ditë është përfolur edhe për një fejesë me partnerin e saj, trajnerin Sam Asghari.

Megjithatë, akoma asgjë nuk është pohuar e as mohuar nga e dyshes së famshme. /

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com