28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Britney shijon plazhin me të dashurin i cili është 12 vjet më i ri se ajo

Britney dhe Sam po e shijojnë së bashku plazhin.

Britney Spears dhe i dashuri i saj Sam Asghari po e shijojnë së bashku plazhin.

Ishte këngëtarja ajo e cila me ndjekësit e ka ndarë një imazh në llogarinë e saj në Instagram aty ku shihet se dyshja po argëtohen shumë.

View this post on Instagram

🌹🌹🌹

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Sam Asghari është 12 vjet më i ri se këngëtarja Britney Spears dhe ky fakt është komentuar gjerë e gjatë mirëpo kjo nuk i ka penguar as njërës palë dhe çifti vazhdon të shijoj çdo moment të lidhjes së tyre.

Pranë postimit të bërë në Instagram ajo ka pranuar shumë komente pozitive.

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com