22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Brenda shtëpisë mahnitëse së Gigi Hadid

Pritja e ëmbël nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid të merret me rimodelimin e shtëpisë së saj në New York.

Gigi Hadid mund ta shtojë profesionin në rezymenë e saj tashmë mbresëlënëse pasi ndau një pamje ekskluzive në apartamentin e saj në New York, shkruan People.

Ndërsa ajo u sigurua për t`iu dhënë atyre një pamje nga brenda në zgjedhjet e saj interesante të dizajnit brenda shtëpisë së saj të frymëzuar nga stili Bohemian.

Gigi Hadid ndau një seri fotografish nga apartamenti në NYC, e cila përmban një sërë dhomash me ngjyra të ndritshme dhe të theksuara, një banjo të mbuluar me mbulesa të vjetra të revistës New Yorker dhe një kuzhinë të pajisur me sirtarë të dollapit të qelqit që zbulojnë të lyer me ngjyra. makarona midis detajeve të tjera emocionuese.

“Kalova gjithë vitin e kaluar duke hartuar dhe kuruar projektin tim të pasionit, këndin e ëndrrave”, filloi postimin e saj Hadid.

“Sigurisht që të gjitha u kryen përpara se të izoloheshim nga qyteti, por unë jam e ngazëllyer për kohën që do të kaloj duke shijuar të gjitha qoshet e veçanta që u bënë me një ndihmë nga disa nga krijuesit e mi të preferuar të cilët përqafuan idetë e mia dhe nuk më quajtën të çmendur.”, tha ajo.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More