12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Brenda rezidencës luksoze ku i kaluan disa ditë pushimi familja e Kylie Jenner

Familja e famshme ka kaluar disa ditë pushimi në Kolorado duke skijuar.

Kylie ka publikuar disa fotografi duke zbuluar për ndjekësit e saj se si duket nga brenda vendi se ku janë duke qëndruar.

23 vjeçarja ishte atje bashkë me të dashurinTravis Scot nënën Kris, motrën  Kendall dhe miq të saj.

Rezidenca se ku qëndruan familja Jenner ka shtatë dhoma gjumi, shtatë banjo, pishinë dhe shumë elemente tjera luksoze.

Ajo se çka ia vlen të theksohet është  rezidenca se ku qëndruan familja e famshme mund të merret me qira për 75 milionë dollarë në muaj.

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com