21.7 C
Skopje, NM
24/06/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Бред и Анџелина нагло ги заострија односите пред битката на судот: Никој не сака да попушти, па очигледно oваа битка ќе трае уште долго

Новата девојка на Бред може да биде причината

Следниот месец, поранешните сопружници Бред Пит и Анџелина Џоли ќе се борат на суд за исто толкав дел од „колачот“ за старателство над нивните шест деца, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захара. Иако Бред дојде да го посети домот на Анџелина пред два месеци, првпат по разводот и се чинеше дека тој и неговата поранешна сопруга почнаа да доаѓаат во „зелената гранка“, нивната врска сега се засили, пренесува Дејли меил. Се чини дека причината може да биде фактот дека Бред има нова девојка, германската манекенка Никол Потуралски, која ја однесе во замок на југот на Франција каде се венчаше со Анџелина, на денот кога тие ќе ја прослават годишнината од бракот.

https://www.instagram.com/nico.potur/?utm_source=ig_embed

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More