11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Бред и Анџелина нагло ги заострија односите пред битката на судот: Никој не сака да попушти, па очигледно oваа битка ќе трае уште долго

Новата девојка на Бред може да биде причината

Следниот месец, поранешните сопружници Бред Пит и Анџелина Џоли ќе се борат на суд за исто толкав дел од „колачот“ за старателство над нивните шест деца, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захара. Иако Бред дојде да го посети домот на Анџелина пред два месеци, првпат по разводот и се чинеше дека тој и неговата поранешна сопруга почнаа да доаѓаат во „зелената гранка“, нивната врска сега се засили, пренесува Дејли меил. Се чини дека причината може да биде фактот дека Бред има нова девојка, германската манекенка Никол Потуралски, која ја однесе во замок на југот на Франција каде се венчаше со Анџелина, на денот кога тие ќе ја прослават годишнината од бракот.

https://www.instagram.com/nico.potur/?utm_source=ig_embed

Related posts

Mickovski nuk pret fitore në Shkup

Admin

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

Diabetes and Covid 19: Self-care tips to manage the condition amid pandemic

Admin

Buckingham Palace garden visitors write bad reviews on TripAdvisor: ‘I feel robbed by royals’

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com