11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Boateng befason me skuadrën e re në Itali

Monza është shumë afër mbylljes së marrëveshjes me Kevin-Prince Boateng i cili raportohet se tashmë ka arritur në Itali për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore.

Skuadra nga Lombardia thuhet se tashmë ka arritur një marrëveshje me sulmuesin e Fiorentinës.

Boateng tani do të bashkohet me ish-presidentin e Milanit Silvio Berlusconi dhe Adriano Gallianin.

“SportItalia” raporton se lojtari tashmë do t’iu nënshtrohet vizitave mjekësore dhe më vonë do të nënshkruajë kontratë me klubin e tij të ri.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com