9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre

Çifti festojnë gjashtë vjetorin e lidhjes.

Ishte Blero ai i cili publikoi një fotografi në Instagram bashkë me Afronën.

“Urime 6 vjetori babylove”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë këngëtari.

Ndryshe, Blero dhe Afrona janë martuar në vitin 2019 në një ceremoni me familjarë dhe miq të ngushtë.

Rikujtojmë se, martesa e Bleros me Afronën është e dyta pas asaj me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën kanë edhe një vajzë me emrin Tara.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com