17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Bimbimma publikon foto me Lumi B para 10 vitesh

Rep-artisti i njohur shqiptar Bimbimma siç duket është bërë nostalgjik.

Ai në një postim në Facebook publikoi një imazh që është realizuar në vitin 2012.

Në këtë fotografi reperi shihet krah mikut të tij reperit tjetër kosovar, Lumi B.

Sipër imazhit, Bimbimma ka vendosur disa emoji duke qeshur dhe siç duket dyshja kanë vite që gëzojnë miqësi të mirë me njëri tjetrin. 

Related posts

Kim Kardashian do të nderohet me çmimin “Ikona e modës”

admin

Në ditëlindjen e 35-të, Robin Krasniqi zbulon se po bëhet baba për herë të parë

admin

Why is #FreeBritney trending on Twitter and what is conservatorship?

admin