15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Beyonce akuzohet nga fansat për përdorim të fotoshopit

Beyonce dështoi në përdorim të fotoshopit tek beli në foton e realizuar në shkallë.

Disa nga ndjekësit e Beyonces në Instagram, e kanë akuzuar fituesen e shumë çmimeve për fotoshop në fotot e fundit, shkruan The Sun.

Në foto, Beyonce, 39 vjeçe, dukej mahnitëse me një mini-fustan të gjelbër dhe gri, doreza dhe syze dielli tepër të mëdha ndërsa shkonte në mbrëmje me burrin Shawn ‘Jay Z’ Carter, 51 vjeç.

Këngëtarja e “Formation” pozoi në një shkallë me veshje elegante dhe shikoi në kamerë.

Por, disa njerëz kanë sugjeruar që shkallët prapa saj duken paksa të ngushtuara në afërsi të belit të saj, kjo mund të tregojë që ekipi i Beyoncés ka përdor fotoshop për ta bërë atë të duket më e hollë.

“Si e bëni një selfie me telefon të duket sikur është marrë nga një kameraman profesionist?” pyeti një përdorues i Instagramit.

Por, fansat e saj nxituan për të mbrojtur Beyoncén, e cila ka fituar Grammyt më të shumta nga ndonjë interpretuese solo, duke thënë se ajo dukej aq mirë, sepse “duhet të jesh Beyonce”.

Një tjetër shtoi: “Gjithë sa ju duhet është ndriçimi i mirë dhe shkrepni me kamerën kryesore, mundësisht një model të ri iPhone si 12 pro ose një galaxy s21 ultra dhe do të merrni të njëjtat rezultate”

Mbretëresha e pop-it ka postuar më parë disa fotografi në Instagram ku artikujt në sfond duken pak të dobët.

Fansat e akuzonin atë për celulit, ani pse tentoi ta mbulonte me fotoshop. 

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com