18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Беше понижена и разочарана од неверството на сопругот, а сега јавно се бакнуваат

Сопругата на славниот актер Доминик Вест, 49-годишната Кетрин Фицџералд доживеа понижување од светски размери, откако беше снимен како страсно се бакнува и разменува нежности со колешката Лили Џејмс во Рим, каде заедно снимаа нов филм. Да биде работата уште полоша, 50-годишниот Доминик не носеше венчален прстен на раката, а тој дури и не се грижеше дали некој ќе го види или не во интимен момент со 31-годишната Лили. Неколку часа откако видела фотографии од Рим за прељубата на нејзиниот сопруг од медиумите, Кетрин им се доверила на своите пријатели, признавајќи дека срцето и било скршено поради сè и била шокирана, но сега се чини дека решила да ја смени приказната Имено, парот се појави заедно пред новинарите и потврди дека се уште се во брак.

Dominic West shares defiant kiss with wife after Lily James pictures |  Metro News

„Нашиот брак е силен и сè уште сме заедно“, беше напишано со обичен ракопис на парче хартија со која тие позираа заедно пред новинарите и на кои беа нивните ракописни потписи. Тоа се случило откако Доминик се вратил дома од Рим и откако им се доверила на нејзините блиски пријатели заклучувајќи дека сè е во ред со нивниот брак и дека објавените фотографии ја збуниле. Тој одби да одговори на прашањето што точно се случи во Италија, а парот возеше заедно во непознат правец откако се појави пред печатот. Претходно, тој беше снимен со намуртен израз додека го напушташе нивниот имот додека децата беа со него.

Related posts

Gati dy mijë qytetarë kanë nënshkruar peticionin për zgjidhjen e problemit me qentë e pastrehë në Gostivar

Admin

Apel për kumanovarët që akoma nuk janë regjistruar

Admin

Mickovski nuk pret fitore në Shkup

Admin

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com