39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

BESA formon nëndegën në Radushë, i pranishëm edhe Adnan Azizi

Shkup/Radushë, 17 korrik – Lëvizja Besa është duke vazhduar me ristrukturimin e nëndegëve. Në prani të sekretarit organizativ të kësaj partie, Adnan Azizi është themeluar nëndega e fshatit Radushë të Komunës së Sarajit. Këtë gjë e ka bërë vet të ditur sekretari Azizi nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Ishte kënaqësi e veçantë që sonte isha pjesmarrës në themelimin e nëndegës së Lëvizjes BESA në fshatin Radushë!

Urime Agron, suksese në rrugëtimin tonë të përbashkët!”, ka shkruar Azizi.

Related posts

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

Admin

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

Admin

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

Admin

Mbeturinat dhe uji i pijshëm problem në komunën e Tearcës

Admin

Bashkia e Shkupit të premten me spërkatje kundër mushkonjave

Admin

VMRO: MPB nuk është funksionale, letërnjoftime nuk ka më shumë se 20 ditë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More