9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Bernard Berisha harron kartonin e kuq me Kosovën, përfshihet në formacionin e javës në Rusi

Bernad Berisha është futur në formacionin e javës në Superligën e Rusisë.

Ky i fundit ka shënuar dy gola për ta ndihmuar klubin e tij të thellojë rezultatin kundër Krasondarit, me rezultat final 5-0, shkruajnë nga superliga ruse.

Berisha për momentin ka 9 gola të shënuara në Superligën Ruse dhe aktualisht është golashënuesi më i mirë i klubit të tij.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com