2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bella Hadid me stil unik në setin fotografik për “Vogue Spain”

Bella Hadid ka realizuar fotosesion për “Vogue”.

Modelja shumë e kërkuar, Bella Hadid, e nisi 2021-ën me shumë punë në profesionin e saj si modele.

Së fundi, modelja ka pozuar për numrin e ri të “Vogue Spain”, ku erdhi shumë joshëse me kostume të ndryshme.

Ajo kishte bërë edhe stil tjetër të flokëve, të cilin e ndryshoi në pothuajse çdo fotografi të fotosesionit për “Vogue”.

Bella Hadid thotë se në këtë periudhë të vështirë në të cilën po kalon e gjithë bota, ajo fillimisht humbi dashurinë për punën, por i është rikthyer sërish.

Përmes një postimi, Bella Hadid ka falënderuar të gjithë ekipin që e ndihmuan ta realizojë këtë fotosesion për numrin e ri të “Vogue Spain”.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com