5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bella Hadid fotografohet në New York vazhdon t’i respektojë protokollet e COVID-19

Modelja kohët e fundit ka modeluar për fushatën reklamuese për Marc Jacobs.

24-vjeçarja e pistës vendosi një dukje të thjeshtë teksa doli në publik ditën e djeshme në New York City.

Duke iu përmbajtur protokolleve të COVID-19, Hadid mbajti pjesën më të madhe të fytyrës së saj të fshehur pas maskës.

Modelja e ‘Vogue’ kishte veshur një xhaketë me ngjyrë të zezë mbi një jelek blu dhe një këmishë të bardhë.

Ajo tregoi këmbët e saj në një palë pantallona me ngjyrë të zeza dhe një palë atlete të markës ‘Adidas’.

Bella flokët e saj të gjata brune i kishte lënë natyrale teksa i përshtateshin me dukjen.

Ndryshe, disa orë pas daljes së saj në publik ajo publikoi fotografi nga nga pjesëmarrja e saj në pistën e modës të Marc Jacobs.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com