5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bella Hadid e fillon vitin 2021 me një ndryshim në dukje

Modelja ka nisur vitin 2021 me një ndryshim.

Bella Hadid nisi vitin e ri me disa selfie të publikuara në Instagram për 37.1 milionë ndjekësit e saj.

Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve duke ngjyrosur pjesën e përparme me dy lloj ngjyrash. Bella ka zgjedhur të kuqen dhe portokalli.

Modelja e njohur në Instagram publikoi imazhe në Instagram teksa reklamoi flokët e saj në të njëjtën kohë u shfaq e veshur me shumë stil teksa kishte marrë poza para pasqyrës.

Ndërkohë, Hadid postoi edhe disa foto të tjera duke skijuar nga një nga vendet më të bukura për të kaluar pushimet dimërore në Kolorado.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com