21.7 C
Skopje, NM
24/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Bella Hadid befason fansat me pamjen e re

Bella e ka ndryshuar pamjen.

Modelja Bella Hadid së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim në look-un e saj, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo është fotografuar duke dalë nga një sallon bukurie ku dallohej qartë ndryshimi që modelja kishte bërë tek flokët e saj.

Ky ndryshim i  Hadid vjen vetëm pak ditë pasi ajo u shfaq në sfilatën e Rihanna-s, Savage x Fenty.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More