15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Бела Торн на вечерна прошетка со партнерот

Американската актерка, танчерка и пејачка Бела Торн ужива во романтични моменти со момчето, италијанскиот уметник Бенџамин Масколо.

Поранешната sвезда на „Дизни“ е прилично зафатена со нејзиниот контроверзен профил на страницата OnlyFans – платформа каде фановите плаќаат за ексклузивни фотографии и видеа.

Бела и Бенџамин во вторникот беа на вечера во квартот Западен Холивуд.

Таа изгледа ултра модерно во црн кожен корсет без прерамки и црно мини-здолниште што ги открива нејзините тонирани нозе, во комбинација со темни војнички чизми со дебела гумена платформа.

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More