10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
Economy Editor's Picks

Bekteshi: Fourth set of economic measures to be more targeted

I believe that the fourth set of economic measures to support the economy and citizens to cope with the impacts of the COVID-19 pandemic will be announced by the end of the week and will be more targeted for the most affected by the current crisis, Economy Minister Kreshnik Bekteshi said Tuesday.

The fullnews article is available only to subscribers of the Daily News.mk web-service.
Sign in or contact our marketing sector for more information. info@dailynews.mk

Related posts

Unioni i Nxënësve të Shkollave të Mesme do të bojkoton mësimin

Zekirija Haxhiu

Arratia e Gruevskit, Sekulloviq: Nuk kam informacione precize

Zekirija Haxhiu

Kovid-19 dhe mungesa e opozitës pamundësojnë punën e Parlamentit

Zekirija Haxhiu

Rusia, përplasje me Holandën/ Moska dëbon dy diplomatë holandezë

Zekirija Haxhiu

Kreu i OBSH-së me kritika për shpërndarjen e vaksinave anti-COVID

Zekirija Haxhiu

Kuvendi vazhdon me punë, Dimitrov përballet me interpelancë

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More