15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Befasia e Drake me rastin e ditëlindjes së djalit të tij

Drake i ka bërë befasinë e këndshme djalit.

U bënë tre vite prej kur erdhi në jetë djali i reperit Drake të cilin e pagëzuan me emrin Adonis, shkruajnë mediat e huaja.

Reperi, i cili më herët e pat shumë të vështirë të pranonte djalin e tij, tashmë bën gjithçka për ta bërë të lumtur atë.

Me rastin e ditëlindjes së vogëlushit, Drake i ka bërë befasinë e këndshme.

View this post on Instagram

Young Stunna.

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Vetë reperi e ka ndarë me ndjekësit në Instagram një imazh nga festa e ditëlindjes së të birit, të organizuar në shtëpinë e tij.

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com