9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bebe Rexha thotë se po e shijon verën ani pse nuk është pija e saj e preferuar

Bebe Rexha shijon dy gota verë dhe ndan me ndjekësit imazhe në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, solli të tjera imazhe atraktive në rrjete sociale.

Ajo këto ditë është shumë e angazhuar rreth albumit të ri muzikor, të cilin pritet ta lansojë së shpejti me disa projekte të reja.

Në imazhet e reja, Bebe shfaqet duke shijuar verën, teksa thekson se nuk e preferon aq shumë.

“Shkova të provoj verën edhe pse e urrej verën”, shkroi këngëtarja, e cila ishte veshur e tëra në të zeza.

Së fundi, artistja ka festuar Shën Valentinin bashkë me të dashurin Keyan Safyari, ndërsa publikoi fotografi provokuese, me të cilat tregoi se po ia përgatit ushqimin atij.

Related posts

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

Atmosferë e zjarrtë në shtëpinë e Big Brother – ‘martohen’ Beniada Nishani dhe Ardit Çuni derisa nuk mungon edhe një puthje mes çiftit

Admin

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com