19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Bebe Rexha rrëmben vëmendje me imazhet e reja pas ndryshimit në dukje

Bebe Rexha erdhi joshëse në fotografitë e fundit.

Bebe Rexha është ndër artistet shqiptare më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Artistja, aktualisht po shijon suksesin e këngës “Baby I’m Jealous”, të cilën e solli në bashkëpunim me Doja Cat.

Në videoklipin e kësaj kënge, këngëtarja u shfaq me dukje të re, pasi ngjyrosi flokët të kuqe dhe duket shumë tërheqëse.

Në fotografinë e fundit, Bebe pozoi  me një bluzë të shkurtër të zezë dhe një palë syze të errëta, teksa flokët i kishte të shthurura.

View this post on Instagram

Jelly jelly jelly on a plate.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artistja pranoi komente të shumta nga ndjekësit, të cilët po e pëlqejnë ndryshimin e fundit të saj.

Kujtojmë se projekti “Baby I’m Jealous” nga Bebe Rexha ka marrë mbi 19 milionë klikime në kanalin YouTube.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More