15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bebe Rexha përlotet nga befasia që iu bë

Bebe shpërtheu në lot nga një befasi që mori.

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha numëron fansa nga e gjithë bota, të cilët e mbështesin për këngët e saj.

Artistja, si edhe shumë të tjerë, pranon dhurata të shumta nga fansat e saj, të cilët kujdesen që ta befasojnë atë në mënyrën më të mirë.

Njësoj ndodhi së fundi, përmes disa postimeve, Bebe tregoi se u emocionua pa fund nga një befasi e këndshme e fansave.

Ata i kishin dërguar një buqetë me trëndafila të kuq dhe një kartolinë, duke e mbështetur atë pak ditë para lansimit të albumit të ri.

Kjo befasi e bëri atë që të shpërthejë me lot, andaj i falënderoi ata publikisht me një video, ku i shiheshin lotët në sy.

Albumi i ri i Bebe Rexhës pritet të lansohet më 7 maj. 

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com