28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bebe Rexha lanson këngën e re “Bayby I`m Jealous”

Bebe Rexha dhe Doja Cat kanë sjellur bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Baby I`m Jealous”, quhet kënga më e re që ka publikuar këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e cila vjen në bashkëpunim me Doja Cat.

Bebe njoftimin e publikimit të këngës së re, e ka bërë të ditur edhe përmes Instagramit të saj.

Klipi i këngës ende nuk është publikuar por që pritet të dal gjatë ditës së sotme.

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com