39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj nis pushimet, tregon linjat perfekte në bikini (FOTO)

Këngëtarja ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Beatrix Ramosaj, ka nisur pushimet derisa ndau edhe imazhe joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Ajo postoi fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të kaltër duke i theksuar tiparet e formësuara trupore.

Tutje, artistja e njohur tregoi se ka zgjedhur Himarën për të pushuar disa ditë.

Ajo pozoi pa makijazh dhe flokët e lëshuara lirshëm teksa shihet një prapavijë e bukur e detit pas saj.

Ndryshe, artistja shqiptare po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “By my side”.

Related posts

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

Admin

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Admin

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

Admin

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

Admin

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

Admin

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More