2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj në studio për këngën e re

Këngëtarja së shpejti do lansojë projektin e radhës.

Ajo ka publikuar një imazh nga studio.

“Coming soon”, ka shkruar në fotografinë e publikuar.

Ndryshe, artistja shqiptare një muaj më parë publikoi këngën “Dancing with the devil” me videoklip.

Projekti muzikor u pëlqye nga fansat e saj e cila nxiti kureshtjen e tyre për lidhjen dashurie me Eugen Bushpepën i cili ishte pjesë e videoklipit të këngëtares.

Beatrix, e mohoj lidhjen e saj e cila tha se ka një miqësi shumë të mirë me të.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com