22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj gati sa nuk i zbulon të gjitha me fustanin e shkurtër

Beatrix ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, njihet për pozat provokuese që i sjell në rrjete sociale.

Njësoj ka vepruar edhe në imazhet e funBedit që i ka sjell në Instagram.

View this post on Instagram

🖤🗡🗡🗡

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Beatrix është shfaqur e veshur tejet elegante. Fustani që ka zgjedhur është tejet i shkurtër dhe gati sa nuk i zbuloi të gjitha.

Këngëtarja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram andaj edhe pëlqimet dhe komentet e shumta që i bëjnë pranë fotove asnjëherë nuk mungojnë.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More