22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Kronika

Bastisje në Novo Sellë të Shkupit, arrestohet një person

Shkup, 9 nëntor – Mëngjesin e sotëm, në orën 06:10 minuta në fshatin Novo Sellë të Shkupit, policia ka privuar nga liria 26 vjeçarin N.S. nga Novo Sella. Ai dyshohet se më 24 shkurt të këtij viti deri më 21 maj 2021 me kërcënim ndaj katër të punësuarve në bastore më rrugën “Teodosij Gologanov” , rrugën “Orce Nikollov” dhe rrugën “Nikolla Trimpare” në Shkup u ka grabitur të holla.

Related posts

Shtetas të Maqedonisë dhe Turqisë kapen duke kontrabanduar ari dhe argjend

admin

Arrestohet një shkupjane për shantazh

admin

16 vjeçarja nga Tetova viktima e radhës nga Covid 19

admin