5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Bashkëshortja i bën dedikimin prekës, Kobe Bryant për Shën Valentin me foto nga arkiva

Ajo ka kujtuar bashkëshortin e saj Kobe Bryant në ditën e Shën Valentinit.

Vanessa Bryant ka publikuar fotografi në fillimin e lidhjes mes tyre duke shkruar edhe disa fjalë emocionuese.

“Gëzuar Ditën e Shën Valentinit Boo-Boo. Të dua tani, përgjithmonë dhe përherë”, ka shkruar bashkëshortja e të ndjerit.

Po ashtu, 38 vjeçarja postoi edhe një tjetër imazh ku shihet basketbollisti duke i dhuruar trëndafila të kuq.

Në foto shihet se Kobe kishte veshur një veshje me ngjyrë të bardhë, teksa në dorë mbante lulet.

Ndryshe, ish-çifti u takuan në vitin 1999 për herë të parë dhe që nga ajo kohë kishin forcuar çdoherë e më shumë lidhjen e tyre, derisa Kobe Bryant ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti fatal me helikopter bashkë me vajzën e tij.

Rikujtojmë se, Vanessa Bryant e kujton gjithmonë me postime në rrjete sociale qoftë festë apo ndonjë ditë tjetër speciale e cila e shpreh edhe dashurinë që ka ende për të edhe pse basketbollisti nuk është më pjesë e jetës së saj.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com