10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Bashkëpunimi në mes të Bebe Rexhës dhe Doja Cat arrin 20 milionë klikime në YouTube për vetëm pak ditë

Bashkëpunimi i Bebes dhe Doja Cat ka qenë shumë i suksesshëm.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha dhe reperja e famshme Doja Cat, kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

Kënga “Baby, I’m Jealous” erdhi e realizuar me videoklip me pamje tejet provokuese.

Kënga për vetëm pak ditë ka arritur një shifër të madhe klikimesh dhe për këtë Bebe i ka falënderuar të gjithë njëzëri.

Bashkëpunimi i saj me Doja Cat ka arritur 20 milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

“Duke festuar 20 milionë klikimet e Baby, I’m Jealous. Faleminderit”, ka shkruar Bebe.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More