26.6 C
Los Angeles
July 2, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Bashkëpunimi i Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra publikohet sot

Dy artistët të njohur kanë bashkuar forcat për të sjell një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra të cilët tashmë kanë finalizuar këngën e re.

Në një postim në InstaStory, ishte reperi ai që ka dhënë detaje të reja rreth këtij projekti.

Foto: Genc Prelvukaj/Instagram

Ai bëri të ditur se kënga mban titullin “Mona Lisa” dhe do të jetë e vizuelizuar edhe me videoklip që lansohet sot (e hënë) në ora 19:00.

“27.12.2021. Ora 19:00. Mona Lisa”, ka shkruar Genci në mbishkrimin e një imazhi ku shihet bashkë me Mimoza Shkodra.

Kujtojmë që ky nuk është bashkëpunimi i parë mes tyre, dyshja në vitin 2017 sollën projektin e përbashkët “Jemi nda”. 

Related posts

Jada Pinkett-Smith qëndron në heshtje për skandalin e burrit të saj, një javë pasi komentoi rënien e saj të flokëve

admin

Fifi reagon ashpër pas skeçit të vëllezërve Veshaj, ku rikthejnë në vëmendje momentin kur i kishte rënë të fikët në BBV: Përgatituni për gjyqin

admin

Beatrix Ramosaj publikon fotografi nga pushimet në Dubai, nuk mungon gjesti që konsiderohet dedikim për Donaldin

admin