5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Bashkëpunimi i fundit nga PSG dhe Jordan sjell fanellën e katërt të klubit parisien

PSG kanë vazhduar bashkëpunimin e tyre me kompaninë e njohur Jordan, duke sjell në treg edhe fanellën e tyre të katërt.

Kjo fanellë është e dominuar nga ngjyra e rozë dhe vjollcë, e inspiruar nga atletet e Michael Jordan të cilat i përdori gjatë sezonit 1987/88, kur edhe fitoi për të pestën herë çmimin e lojtarit më të mirë.

Një dizajn i gjallë për t’iu përshtatur futbollit të gjallë të prodhuar nga Les Parisiens, kjo fanellë e katërt e PSG ofron një pamje që do të shijohet nga tifozët e klubit, si dhe njerëzit që merren me dizajn dhe modë në të gjithë botën.

“Dizajni i tij ka origjinën nga mjegullnaja në hapësirë, ku lindin yje dhe lidhen me filozofinë e PSG-së për krijimin e yjeve nëpër epoka”, këtë e thotë brendi i kompanisë Jordan.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com