12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Barku i rrumbullakosur i Meghan Markle ngjallë dyshime se ajo është sërish shtatzënë

Meghan Markle duket se është shtatzënë përsëri.

Duket edhe për Meghan Markle dhe Princin Harry ka dritë në fund të tunelit.

Meghan rrëfeu disa muaj më parë se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte lënë gjurmë të thella tek ajo.

Mirëpo duket se çifti e kaluan ngjarjen e pikëlluar dhe janë sërish në pritje të një fëmije.

Revista ‘Gente’ ka publikuar disa foto ekskluzive, në të cilat Meghan shfaqet me barkun e rrumbullakosur përkrah Harry-t.

Por nuk janë vetëm fotografitë që tregojnë Meghan në Los Angeles me Harry me një pallto të madhe. Sipas burimeve edhe kartolina e Krishtlindjeve e çiftit është modifikuar për të mos treguar shumë për dukeshën.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com