22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Baby G feston ditëlindjen e 25-të

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e saj.

Gordana Kingji, ka mbushur sot 25 vjet.

Ishte vetë, këngëtarja ajo e cila ka treguar derisa ka ndarë një imazh në rrjete sociale.

Në profilin e saj në Instagram, ka postuar fotografinë teksa mori urime të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

“Unë dua të ha gjithë tortën, 25″, ka shkruar në përshkrimin e postimit artistja e hitit ‘Larg”.

Kujtojmë se ajo u kthye pas një kohë me projekt të ri muzikor i cili u prit mirë nga publiku.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More