13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Babai shpëtoi, djali humbi jetën në tragjedinë e autobusit

Te Allahut jemi dhe tek Ai tegjith do te kthehemi.Sipas informatave te familjareve ne aksidentin e tmerrshem qe ndodhi naten e kaluar kan qene edhe dy bashkfshatar tone njeherit edhe Mergimtar nga Belgjika.Orhan Aliti i cili fatmirsisht i ka shpetuar aksidentit dhe eshte mire me shendet si dhe djali i tij Visar Aliti i cili per fat te keq nuk arriti te shpetonte.Lusim Allahun familjes tia shtoj sabrin. (Marë nga faqja Mergimtret e Sllupçanit)

Related posts

Osmani-Stoev: Intensifikimi i dialogut për gjetjen e një zgjidhjeje në interes të të dyja palëve

admin

VMRO-DPMNE: Kryetarët tanë të komunave janë në teren dhe do të heqin dorë nga privilegjet

admin

Mariçiq: Ruajtja e shumicës parlamentare dëshirë e të gjithë partnerëve në koalicion

admin