12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ava Max po numëron ditët derisa bota të kthehet përsëri në normalitet

Ava Max ka publikuar një imazh në llogarinë e Instagramit.

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare ka publikuar një imazh mjaft provokues në rrjete sociale.

Ava sot u shfaq pjesërisht e zhveshur në një fotografi të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, ku edhe ka provokuar ata.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo tregoi se mezi po pret që situata nga COVID-19 të largohet kështu që ajo të vazhdojë jetën si më para.

“Duke numëruar ditët derisa bota të ndihet përsëri normale”, shkroi Ava.

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com