-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ava Max është këngëtarja më e dëgjuar e vitit 2020 në Poloni

Ava po arrin suksese në shtete të ndryshme të botës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, është një prej emrave që çdo ditë shënon arritje të reja.

Këngëtarja po dëgjohet në mbarë botën dhe këngët e saj marrin milion dëgjime në shtete të ndryshme.

Së fundmi përmes rrjeteve sociale ajo ka bërë të ditur se është zgjedhur si artistja më e dëgjuar në shtetin e Polonisë.

“Ava Max ishte artistja më e transmetuar në radiot e Polonisë në vitin 2020”, shkruhej në postim, ndërsa që në vendin e dytë si artistja më e transmetuar në këtë shtet renditet shqiptarja tjetër e famshme, Dua Lipa.

Ajo me anë të ripostimit ka bërë të ditur se i gëzohet tej mase këtyre arritjeve të rëndësishme.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com