15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Aubameyang ‘theu rregullat’, po hetohet nga zyrtarët e Arsenalit

Arsenali po heton për një shkelje të mundshme të rregullave të COVID-19, nga sulmuesi i tyre Pierre-Emerick Aubameyang.

Siç raporton, The Sun, sulmuesi ka thyer rregullat mbi COVID-19, pasi ka vendosur të bëjë disa tatuazhe të reja në dorën e tij të majtë.

Aubameyang, i cili së fundmi shënoi një hat-trick në sfidën 4-2 ndaj Leeds në Premierligë, po hetohet nëse ka thyer rregullat.

Në Angli, virusi është duke u përhapur me shpejtësi të madhe, ndërsa në Premierligë rastet vetëm janë duke rënë për këtë arsye Gunners do të marrin çdo masë të nevojshme për të mos u infektuar me virus.

Një zëdhënës i Arsenalit tha mbrëmë: “Ne do t’i flasim lojtarit për këtë çështje dhe do të vërtetojmë se çfarë ka ndodhur”.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com