5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Atletico Madrid konfirmon lëndimin e Suarezit

Atletico Madrid ka konfirmuar se sulmuesi Luis Suarez ka pësuar lëndim.

Gjatë stërvitjes së sotme te “Los Rijoblancos”, uruguaiani pësoi lëndim muskulor.

Komunikata e plotë e Atleticos:

“Luis Suarez pësoi lëndim muskulor në këmbën e majtë. Lojtari ynë u ndje i shqetësuar gjatë stërvitjes dhe pas testeve të bëra nga klubi mjekësor u konfirmua i lëndimi i uruguaianit”, shkruhet në komunikatë.

Ky lëndim është vërtet lajm i tmerrshëm për Atleticon sidomos tani që është duke afruar fundi i sezonit.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com